O nás

Jsme nová firma zabývající se výrobou součástek na kola, která zahájila svoje aktivity již v roce 1993 jako zakázková výroba pro jiné firmy. Takzvaný B2B umožnil firmě získat bohaté zkušenosti v oblasti výroby a to zejména v kovoobrábění houževnatějších materiálů jako je Dural a další barevné kovy. Dlouholetá zkušenost ve výrobě a také změna ve vedení k progresivnějšímu přístupu přispěli k myšlenkám pro využít zkušenosti pro výrobu vlastního finálního produktu. Díky tomu, že většina  zaměstnanců jezdí pravidelně na kole, vedly naše myšlenky právě k výrobě součástek na kola.  Na prvních projektech  se začalo pracovat v červenci 2013, kde  se rozhodlo, že začneme s výrobou nábojů.

Po marketingové analýze trhu jsme zjistili, že jsme schopni  dobře konkurovat cenově  i kvalitou. Hlavně doufáme, že většina našich zákazníků ocení výrobní procesy včetně kompletace které se uskutečňují  v České republice s bohatou historií  v oboru strojírenství a inženýrství. Více detailů o výrobě je v sekci Design a výroba.

 

Aktuálně čerpané projekty

Název projektu: KLEPÁČ Production, s.r.o. : Nová koncepce cyklistických nábojů s vyšší tuhostí SWIFT PRO
Reg. číslo: CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_049/0009914
Program: OPPIK Inovace III. Výzva
Náplň:  

Společnost KLEPÁČ Production, s.r.o. se dlouhodobě zabývá vývojem a výrobou komponent pro elektroprůmysl a motorismus, kde především provádí velice přesné obrábění měkkých kovů a speciálních slitin. Tyto zkušenosti využila pro vlastí vývoj cyklistických komponent, konkrétně inovativního náboje cyklistického kola SWIFT PRO s jedinečnými technickými i užitnými vlastnostmi. Součásti projektu je i inovace procesu, týkající se obrábění vstupního materiálu v podobě polotovarů slitin ve tvaru náboje.

Termín realizace: 4/2017 – 12/2019